Ahşap Kapı

Ahşap Kapı Çeşitlerimiz


Nedir KAPIM’ı Özel Kılan ?

Orman ürünleri sektöründe 30 yılı aşkın tecrübemizi kapım markası altında siz değerli müşterilerimizle buluştururken hedefimiz; her geçen gün doğallığını, kalitesini kaybeden bunun yanında insan sağlığını hiçe sayan oluşumların aksine, doğanın bize sunduğu yapıyı olduğu gibi muhafaza edip bunları ürünlerimizle birleştirmek oldu.

Bu doğrultuda, Türkiye’nin en büyük doğal kaplamalı kapı üretim tesisimizde ahşap malzemelerin doğal dokusundan doğan desenlerin ustalıkla harmanlanması ile oluşan farklı tasarım kapılarımızı yaşam alanlarınıza taşımaktayız. Günümüzdeki kapı üretimlerinde seri üretimin yakalanması ve en az uğraş ile en büyük verimin yakalanması açısından PVC bazlı üretim ve sentetik kapılar tercih edilmektedir. Tam bu noktada KAPIM ekibi olarak tamamı doğal ağaç olan kapılarımız ile piyasadaki doğal kapı ihtiyacını karşılamaktayız. Fabrikamızdaki yüksek teknoloji sayesinde 100 kapı ve üzeri siparişlerde istenilen her türlü motif, cila ve yangına dayanım seçenekleri kapılara eklenebilmektedir. Bugün İstanbul, Ankara ve Antalya başta olmak üzere Türkiye’de 20 den fazla noktada arayışı doğal kapı olanların ihtiyaçlarını titizlikle karşılamaktayız. KAPIM hakkında daha fazla bilgi ve satış noktaları detayı için tıklayınız.

 

Online kapı kataloğumuz = KATALOG


Proje Kapı Yapımı ve Referanslarımız

Ahşap kapı için 100 kapı seti ve üzeri siparişlerde, tamamen sizin istediğiniz şekilde kapıları üretmekteyiz. Kapı çizimlerinizi info@kahramanlar.com.tr adresine mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ahşap Kapı Parçaları Üretimi

Kapılarımızı set halinde alabileceğiniz gibi, sadece pervaz, kasa, kanat, bini çıtası, süpürgelik olarak da cilalı, cilasız seçenekleriyle alabilirsiniz. Profil detay sayfası için tıklayınız.


Doğa Bilincimiz

Kahramanlar Orman Ürünleri olarak “Kapı gibi Ağaçlar” projesi kapsamında Ankara\Akyurt bölgesinde ağaçlandırma çalışmalarımız devam etmektedir.

Yüksek Kalite Cila Kullanımı

Firmamızın tam profesyonel boya hattı ile Genç Boya tecrübesinin birleşmesiyle birlikte size mükemmeli sunmaktayız. Cila fiyatları için tıklayınız.

Ham Kapı Satışı

Farklı cila/boya teknikleri kullanmak isteyen veya boyama işlemini kendi atölyesinde yapmak isteyen müşterilerimiz için. Ham Kapı Fiyatları

Kaplama Takviyeleri

Almış olduğunuz ürünlerde kullanılan kaplamalar stoklarımızda tutulmakta ve istenilmesi durumunda satışı yapılmaktadır. Kaplama Fiyatları