Kullanım Koşulları

kahramanlar.com.tr | Orman ürünleri ve ahşap teması ile ilgili tüm ürünleri ve görselleri sizlere sunan bir e-ticaret platformudur.

kahramanlar.com.tr adlı internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki bir metni, görseli, resmi veya bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

kahramanlar.com.tr herkese açık bir sitedir. Tüm internet kullanıcıları siteyi inceleyebilir. Outlet, kampanyalı ürünler için ve ürün satın almak için üye olmak gereklidir.

kahramanlar.com.tr internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilen ve ilgili programların kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca nedenlere hitaben, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan kahramanlar.com.tr ‘nin sahibi olarak kahramanlar.com.tr sorumlu değildir.

kahramanlar.com.tr ‘nin sahibi olarak kahramanlar.com.tr sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer nedenler sonucunda; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kusur, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk ve mesuliyet kabul etmez.

kahramanlar.com.tr tüm çevrimiçi mecralarda görünen işbu site ve site uzantısında ya da mobil uygulamada mevcut her tür servis, ürün, kullanma koşulları ile sitede ya da mobil uygulamada sunulan bilgileri önceden bir ihtara ve beyana gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ya da mobil uygulamada yayım anında yürürlüğe girer.

Sitenin ya da mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye ve mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

kahramanlar.com.tr kullanıcı tarafından siteye ya da mobil uygulamaya kayıt ve üyelik formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim, güncelleme ve diğer amaçlarla kullanıcıya kullanıcı izni dâhilinde ulaşma hakkı bulunmaktadır.

Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe kahramanlar.com.tr ’a üye olarak ya da irtibat bilgilerini bırakarak izin verecek şekilde kahramanlar.com.tr ‘nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

kahramanlar.com.tr sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, telekomünikasyon hatlarında meydana gelen arızalar, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi kahramanlar.com.tr ‘nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. kahramanlar.com.tr bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

kahramanlar.com.tr bu internet sitesi ve mobil uygulamanın genel görseli ve dizaynı ile mobil uygulamadaki tüm bilgi, resim, markalar, www.kahramanlar.com.tr alan adı, logo, ikon, görseller, bannerlar, lookbooklar, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler ve datalar, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm yazılı ve görsel materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde veya mobil uygulamada bulunan hiçbir materyal, veri, görsel, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Internet sitesinin veya mobil uygulamanın bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. kahramanlar.com.tr ‘nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

kahramanlar.com.tr dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye veya mobil uygulamaya her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.