Lake Kapı

Lake Kapı Modellerimiz

Lake Kapı
Lake Kapı
Lake Kapı

Lake Kapı Nedir ?

Lake kapı, firmamızın bünyesinde bulundurduğu CNC aracılığıyla mdf kanat üstüne istenilen motiflerin işlendiği sonrasında tam profesyonel boya hattımızda üzerine lake boyama işleminin belli katman ve ölçülerde işlemden geçirilerek, tam pürüzsüz ve tatmin edici bir görünüm kazandırılmasıyla elde edilir. Günümüzde tamamen lake kapılardan ziyade lake kanat ve doğal ağaç kaplamalı pervaz ve kasaların birleşiminin oluşturduğu modern kapılar tercih edilmektedir.

Sayfanın en altında fiyatlarımız mevcuttur.

Lake Kapı Alırken

Lake kapılar evinize şık, sade ve zarif bir görünüm için mükemmel bir tercih olmasının yanında el ile boya atılan atölye tarzı yerlerden almanızla birlikte cila katmanı farkı olması oldukça yüksektir. Fiyat’dan düşürülmek adına ucuz boya ve cilaların seçilmesi, kısa bir süre sonra kapınızda sararmalara yol açmakta, çizilmeler karşısında dayanaksız bir hale getirmektedir. Özellikle kapı değiştirme sıklığı düşünüldüğünde alınacak kapıların fabrika tipi makine zımparası ve hat cilasından geçirilmesini ön planda tutmanız uzun yıllar hiç bir bozulma yaşamadan kapınızı kullanmanız için oldukça önemlidir.

Online kapı kataloğumuz için -> http://34.65.3.200/katalog.pdf

Lake Kapı
Lake Kapı
Lake Kapı

Proje ve Standart Lake Kapı

Bünyemizdeki lake kapılar “Standart” ve “Proje” olmak üzere iki kategoride üretilmektedir. Standart kapılarımız çeşitli desenlerin kanatlara işlenmesiyle birlikte sürekli üretim halindedir ve kanatlar istenilen lake veya doğal kaplamalı pervaz-kasa ikilisiyle kombin edilip set haline getirilmektedir. İstenmesi durumunda pervaz kasa ve kanat ham haliyle de verilebilmektedir. Proje lake kapılarımız ise 100 kapı ve üzerinde istenilen lake tonu ve desenle firmalara özel üretilmektedir.

Amerikan Kapıdan Farkları

Her geçen gün yapılardaki ve inşaat sektöründeki gelişmeler beraberinde kapılarda da değişimi getirmektedir. Yıllardır yapılarda kullanılan Amerikan kapıların düşük kalite olması ve estetikten uzak görünümü, mevcut açığın kapatılması ve yerine uzun ömürlü kapıların getirilmesi talebiyle lake kapı tercihine gidilmiştir. Doğru uygulama ile yapılan lake kapılar oldukça uzun ömürlü, çizilme ve aşınmaya karşı dirençli olmakla birlikte çeşit olarak da Amerikan kapılara göre oldukça fazla seçenek sunmaktadır.

Lake Kapı
Lake Kapı
Lake Kapı

  • Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.
  • Boyalı setlerde kasa ve pervazlar boyanabilir kağıt ile sarılıp boyanır.
  • Boyalı setlerde 4 yan 0,8 mm boyanabilir pvc ile cumbalanır.

  • Ham setlerde iki yana cumba kaplama sıkımı için 9tl eklenir.
  • Ham setler için 45 kesim, dübel + vidası fiyata dahildir.
  • Daha detaylı işlemler için (Giyotin farkı, aksesuar vs) Fiyat Listeleri