Sık Sorulan Sorular

Firmamıza Sıklıkla Sorulan Sorular ( SSS )


Firmamız bünyesinde montaja hazır bitmiş kapı, yarı mamül olarak kapı(Kasa, pervaz, kanat, cam çıtaları, metal aksesuar), masif panel, kontra tabla, profil, sandviç panel gibi ürünler üretilmektedir.

Tüm ürünlerimiz Türk standartlarına (TSE) ve Avrupa Normlarına (EN) uygun olarak üretilmektedir. Hakkımızda sayfası üzerinden çeşitli belgelerimize bakabilirsiniz.

KAPIM markamız için bizimle iletişime geçmeniz durumunda, online olarak bayilik formumuz size iletilecektir.

Firmamızın 2016 yılından itibaren müşterilerimizin ödeme işlemlerini kolaylaştırmak için geçtiği yeni bir ödeme yöntemi. Siparişleriniz için ödemeyi online olarak yapmanıza olanak sağlamasının yanında çeşitli taksit imkanları da sunmaktadır.

İş ilanlarımızı, linked-in, kariyer.net ve işkur aracılığıyla vermekteyiz. İstenilen pozisyona uymanız ile birlikte Cv’nizi info@35.234.92.94 adresine pozisyon adıyla birlikte mail atmanız üzerine size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Hazırladığınız blog yazılarını info@35.234.92.94 ye “Blog Yazısı” başlığı ile mail atmanız ile birlikte, editörlerimiz tarafından onaya alınan yazınız, içerik olarak yeterli görülmesi durumunda çeşitli görsellerle desteklenerek, kişisel bilgileriniz ile birlikte sitemizde yayınlanır.